Cennik

Poznaj Naszą Ofertę

W zależności od oferty otrzymujesz: adres do rejestracji działalności gospodarczej, adres do korespondencji, obsługę poczty przychodzącej, powiadomienia o poczcie, możliwość wykonywania innych czynności biurowych (skanowania, drukowania) i korzystanie z sali konferencyjnej.
facilites

wirtualne biuro

Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ponadto oferujemy wsparcie księgowe i prawne. Ceny pakietów zaczynają się już od 39 zł.

Sala spotkań - Biuro na godziny

Wynajem naszej sali spotkań idealne do kameralnych spotkań biznesowych, rekrutacji, konwersacji językowej, sesji coachingowej.

affordable-pricing
people-inside-room

Pakiet Firma na start

Strona internetowa stałą się współczesną koniecznością. Stworzymy dla Ciebie firmową stronę internetową, własny logotyp, pasujące wizytówki i nie tylko.

Wirtualne biuro

Usługi Dodatkowe

Potrzebujesz pomocy z zakresu social media, a może tłumaczenie przysięgłe, kupić bilety, zarezerwować hotel, zamówić catering albo materiały biurowe, lub coś zupełnie innego?

Sprawdź naszą ofertę usług albo zadzwoń do nas.